Romantický balíček

Vychutnejte si výjimečný životní okamžik, jakým jsou zásnuby, líbánky či výročí svatby nebo stylové vyznání lásky v romantickém prostředí našeho hotelu. Vířivka pár kroků od pokoje, blahodárná sauna, večeře na vyhřívané terase s nezapomenutelným výhledem nebo u krbu a dvě noci v nejkrásnějším pokoji Superior De Luxe završí dokonalé souznění.

 


PROHLÉDNOUT

Relax pro dva

Vychutnejte si nezapomenutelné chvíle, hoďte za hlavu všední starosti a užijte si pobyt v nádherném místě Jižní Moravy. Komfortní a vkusný pokoj Vás zláká k posezení v pohodlných křeslech se sklenkou vína, či jen tak s výhledem do údolí řeky Dyje. V privátním wellness jen pro dva si vychutnáte vybrané procedury a pak vklouznete do načechraného županu. Večeře s lahví lahodného vína na vyhřívané terase s překrásným výhledem nebo v útulném prostředí u krbu bude pro vás vynikajícím prodloužením večera.


PROHLÉDNOUT

Wellness & wine

Kombinace vína a wellness je jedinečný zážitek. Komfortní a vkusný pokoj Vás zláká k posezení v pohodlných křeslech se sklenkou vína, či jen tak s výhledem do údolí řeky Dyje či k lenošení na extra vysokých pohodlných matracích. V privátním wellness jen pro dva si vychutnáte vybrané procedury a pak vklouznete do načechraného županu. Večeře s lahví lahodného vína na vyhřívané terase s překrásným výhledem nebo v útulném prostředí u krbu bude pro vás vynikajícím prodloužením večera.


PROHLÉDNOUT