Vítejte

HOTEL KATERINA ZNOJMO


*

Boutique Hotel KATEŘINA v honosné vile z počátku 20. století se může pochlubit výjimečnou polohou v samotném centru královského města Znojma.

Náš hotel je jedinečný svou nenapodobitelností a poskytnutým soukromím, pramenícím z luxusu pouze osmi útulně zařízených pokojů.

O HOTELU

 

Soukromé WellnessRelaxaci těla i duše Vám zprostředkujeme v útulném wellness. Je vybavené moderní vířivkou s aromaterapií, klasickou suchou saunu nebo sanáriem.
Dobu strávenou ve wellness Vám zpříjemníme podle Vašeho přání. Nastavíme osvětlení, zapálíme svíčky, připravíme sekt, víno i misku s ovocem. Pustíme Vám náladovou hudbu a rádi Vám vyjdeme vstříc, přinesete-li si svoji oblíbenou píseň či hudební album.

Více informací

Pro Vás

Hotel Kateřina pro Vás

V Boutique Hotelu KATEŘINA jsme pro Vás připravili nabídku, ve které si každý může najít to, co ho bude činit šťastným. Ještě více Vám tak zpříjemníme pobyt v našem hotelu.

Vyberte si co Vám vyhovuje

Pro zamilované

Hledáte-li, kde strávíte s milovanou osobou několik krásných dní, je nám potěšením Vás přivítat v našem hotelu.


Více informací

Pro business klienty

I enormně zaneprázdnění businessmani potřebují zdravý odpočinek, který jim v našem hotelu rádi poskytneme.


Více informací

Pro seniory

Hledáte zajímavé místo s možností odpočinku?


Více informací

Pro cyklisty

Využijte svůj volný čas aktivně k poznávání krás Jižní Moravy.


Více informací

Luxusní pokojeVšechny pokoje jsou vybaveny individuálně kontrolovanou klimatizací, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, kabelovou TV, telefonem s přímou volbou, mini-barem a Wi-Fi internetem zdarma. Nadčasový design všech osmi pokojů je zařízen s prioritou Vašeho pohodlí. Pečlivě jsme pro Vás vybírali kvalitní dřevěný nábytek, postelové matrace a veškeré interiérové vybavení k uspokojení i té nejnáročnější klientely.


Prohlédnout

Restaurace Panorama

Luxusní restaurace v centru královského Znojma. V hotelové restauraci Panorama a na terase s celoročním provozem Vám servírujeme 
kulinářské speciality připravované vždy z čerstvých surovin.

Restaurace Panorama


Restaurace Panorama Znojmo
Restaurace Panorama Znojmo
Restaurace Panorama Znojmo
Restaurace Panorama Znojmo