Pokoje Foto On-line rezervace

Maximálně bezpečné ubytovací zařízení

Our restaurant photo

Vážené damy a pánové.
Hotel Katerina stejně jako mnoho občanů a podniků, težko přežívá pandemii coronaviru. Ale brzy vše bude v pořádku, svět tuto chorobu zvládne, vzniknou nové příležitosti. Historie si nepamatuje případy, aby to dopadlo jinak. Otázkou je jen čas.

Zatím podle vyhlášky vlády, začneme provoz od 1.4. Takže všechny rezervace od 12.4 platí v běžném režimu obchodních a storno podmínek.
Těšíme se na Vás a už chystáme hotel k provozu na sezónu.

Všechny operace online a bez zaměstnanců

Před rokem jsme integrovali systém samoobslužné registrace hostů na recepci hotelu, přes elektronický terminál. To znamená, že na recepci nepotkáte zaměstnance, který denně komunikuje s desítkami hostů z celého světa.
Hotel Katerina je malý hotel, který má maximální kapacitu 20 hostů. Dvě poschodí po 4 pokojích a jeden apartmán ve třetím samostatném poschodí.
Můžeme stahnout všechny platby online z vaší bankovni karty uvedené v době rezervace.

Vysoké standardy čistoty a bezpečnosti

Zatím budeme podávat snídaně formou “a la kartu” na určenou hodinu pro každý pokoj, tak aby v restauraci na jednou nebylo více než 2 pokoje.
Jakmile bude přijatelné počasí, spustíme provoz venkovní terasy, začne fungovat raut a snídaně si vychutnáte na čerstvém vzduchu.

Čistota je vždy pro nás priorita №1. V hotelu používáme jen profesionální chemii s dezinfekcí pro úklid. Ale v této situaci zavadíme nové standarty hygieny a preventivní opatření veřejných prostor: tak například pravidelně dezinfikujeme madla a kliky v celém hotelu, kiosek registrace a další plochy ve veřejných prostorách.

Pokud máte jakékoliv dotazy, zavolejte nám nebo napište
702-207-777
 recepce@hotelkaterina.cz

You will receive this letter because you have a reservation at our hotel or have asked us to send you regular news.

Hotel Katerina s.r.o.