Cabernet

Dvoulůžkovému pokoji v barvě zlata a červeného vína - elegantní bordó - vévodí velkoryse pojaté arkýřovité okno s výhledem na řeku Dyji, bohatou přírodu a starobylé Hradiště.


PROHLÉDNOUT

Merlot rosé

Prostorný dvoulůžkový pokoj v lehce pudrovo-růžových tónech je symbolem půvabu romantiky. Velké francouzské okno vede na balkon, ze kterého je úchvatný pohled na nekonečnou přírodní scenérii Národního parku Podyjí.


PROHLÉDNOUT

Sauvignon

Modro-zlaté ladění dvoulůžkového pokoje s výhledem na řeku Dyji a přírodu Národního parku Podyjí evokuje opulentnost luxusu francouzského dvora za vlády Ludvíka XIV. - Krále Slunce.


PROHLÉDNOUT

Veltlínský

Dvoulůžkový pokoj odkazuje svým nevtíravým zelenkavo-zlatým interiérem na krásu zámeckých dámských boudoirů. Výhledy z dvou oken míří na skvost moderní architektury Marešovu vilu a do zeleného údolí řeky Dyje.


PROHLÉDNOUT

Sylvánský

Ve dvoulůžkovém pokoji v jemných modro-zlatých tónech míří dvě okna na krásu okolní architektury, přírody a řeku Dyji. Součástí pokoje i luxusní rozkládací křeslo s možnosti využití jako přistýlka.


PROHLÉDNOUT

Tramín

Měděno-zlatá barevnost dvoulůžkového pokoje lahodí oku a láká k odpočinku na pohodlném lůžku. Ze dvou oken je vidět rozpínavost zelených strání Národního parku Podyjí rozpůlených řekou Dyjí. Tento pokoj lze navic dovybavit luxusní přistýlkou světoznámé značky Bentley


PROHLÉDNOUT

Pokoj Chardonnay

Ideální, útulně malý dvoulůžkový pokoj pro business klientelu je zařízen v moka-zlatavých tónech s umírněnou, střízlivou elegancí čistého pánského stylu. Výhled z okna míří na impozantní věže jezuitského kostela.


PROHLÉDNOUT

Pokoj Pinot Claret

Útulně atypický dvoulůžkový pokoj s okny namířenými na bílou fasádu jezuitského kostela je symbolem odpočinku a pohodlí. K vybavení tohoto pokoje patří rozměrově největší lůžko v hotelu. Béžové, mosazné a tlumené odstíny starorůžové barvy atmosféru klidu ještě znásobují.


PROHLÉDNOUT