Boutique

HOTEL KATERINA PRO VÁSV Boutique Hotelu KATEŘINA jsme pro Vás připravili nabídku, ve které si každý může najít to, co ho bude činit šťastným. 
Ještě více Vám tak zpříjemníme pobyt v našem hotelu.

VYBERTE SI CO VÁM VYHOVUJE

Pro zamilované

Hledáte-li, kde strávíte s milovanou osobou několik krásných dní, je nám potěšením Vás přivítat v našem hotelu. Hoďte za hlavu všední starosti a užijte si pobyt v nádherném koutě Jižní Moravy. Pokoje se sofistikovaným interiérovým zařízením Vás zlákají k posezení v pohodlných křeslech a odpočinku na vysokém lůžku, wellness jen pro dva Vám poskytne maximum soukromí a okolí hotelu Vás vtáhne do lůna nádherné přírody.

VÍCE INFORMACÍ

Pro business klienty

I enormně zaneprázdnění businessmani potřebují zdravý odpočinek, který jim v našem hotelu rádi poskytneme. Pomocníkem nám bude pohodlí komfortně zařízených pokojů s kvalitním lůžkem, moderní koupelnou, připojením Wi-Fi zdarma a výhledem na krásy přírody a památek. Parkoviště v areálu hotelu můžete využít zdarma. Hotel stojí v klidné části města, takže Vás nebude rušit hluk z ulice a Vy si budete moci naplno vychutnat zasloužený relax.

VÍCE INFORMACÍ  

Pro seniory

Hledáte zajímavé místo s možností odpočinku? Když přijedete do našeho hotelu v historického městě Znojmě s množstvím památek a půvabných zákoutí, jistě naleznete to, co Vás potěší! V našem hotelu o Vás budeme rádi pečovat. Připravíme Vám relaxaci v útulném wellness. Pochutnáte si na dobrém jídle a na hotelové terase nebo u krbu si na zdraví přiťuknete sklenkou vynikajícího vína nejen ze Znojemské vinařské podoblasti.

VÍCE INFORMACÍ

Pro cyklisty

Využijte svůj volný čas aktivně k poznávání krás Jižní Moravy. Můžete cestovat po okolí a na projížďkách cyklistickými stezkami prozkoumávat zajímavá místa, navštívit degustační stánky mezi vinicemi. Během pobytu v našem hotelu o Vás budeme pečovat. K dispozici Vám bude naše komfortní soukromé wellness se saunou, sanáriem a vířivkou. Na pokoj Vám zajistíme návštěvu maséra nebo přineseme chutné jídlo podle vašeho výběru.

VÍCE INFORMACÍ