Cykloturistika

POBYTY PRO CYKLISTY

Využijte svůj volný čas aktivně k poznávání krás Jižní Moravy. Můžete cestovat po okolí a na projížďkách cyklistickými stezkami prozkoumávat zajímavá místa, navštívit degustační stánky mezi vinicemi. Během pobytu v našem hotelu o Vás budeme pečovat. K dispozici Vám bude naše komfortní soukromé wellness se saunou, sanáriem a vířivkou. Na pokoj Vám zajistíme návštěvu maséra nebo přineseme chutné jídlo podle vašeho výběru.

Novou energii načerpáte i z klidného příjemného prostředí a spánku na kvalitním lůžku. Nebudete-li chtít, nemusíte z něho ani vstávat. Pokoj je vybaven kabelovou TV a telefonem s přímou volbou. Chutné jídlo si můžete objednat. Ochotně Vám ho na pokoj přineseme. Stejně jako domluvíme na Váš pokoj návštěvu maséra. Nechte o sebe pečovat našim personálem a vězte, že se budete cítit báječně odpočatě a svěží.
V hotelové restauraci Panorama a na prostorné terase s celoročním provozem a výhledem do přírody Vám budeme servírovat chutné menu připravené z kvalitních čerstvých surovin. Nabídneme Vám lahodnou kávu a na výběr špičková vína oceněných znojemských vinařů a vína z Francie, Španělska, Itálie a Rakouska.

Komfort

PROGRAM PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Pomůžeme Vám s výběrem té nejlepší trasy k výletu. V rámci pobytu pro Vás můžeme zprostředkovat plavbu loďkou po řece Dyji, poradíme, kde si ve Znojmě zasportujete a podíváte se za kulturou.

Vaše kolo můžete schovat pod přístřešek na hotelovém parkovišti nebo si ho uložit do uzamykatelné úschovny. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem a najdete ho přímo v areálu hotelu jen deset metrů od recepce. Zařídíme Vám cykloservis od zkušeného mechanika renomovaného cykloklubu. Kolo nebo elektrokolo pro Vás můžeme také zapůjčit. Na přání Vám vypereme sportovní dres.

Soukromé wellness

Souromé wellness

Naše wellness je mimořádné svou filozofií maximálního soukromí pro dva a špičkovým vybavením nejvyšší kvality. V útulném prostředí Vám jemné tóny hudby a vůní navodí atmosféru pohody a klidu.


Prohlédnout wellness
Bohatě zásobený bar

Hotelová restaurace

V hotelové restauraci Panorama servírujeme pokrmy připravené z čerstvých surovin. To vše doplněné výbornými víny. Chutné jídlo si můžete objednat. Ochotně Vám ho na pokoj přineseme.


Prohlédnout restauraci

Úschovna kol

Vaše kolo můžete schovat pod přístřešek na hotelovém parkovišti nebo si ho uložit do uzamykatelné úschovny. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem a najdete ho přímo v areálu hotelu jen deset metrů od recepce.

Přehled cyklotras

Cyklotrasy, které Vám nabízíme, Vás dovedou k nejzajímavějším historickým, kulturním, naučným a atraktivním místům na Znojemsku.

Masáže

Na pokoj Vám zajistíme návštěvu maséra.

Servis a mytí kola

Zařídíme Vám cykloservis od zkušeného mechanika renomovaného cykloklubu.

Degustace vyhlášených znojemských vín

Užít si můžete projížďku speciálním Vinobusem, který Vás bude vozit po vybraných vinařstvích na degustace vyhlášených znojemských vín.

Zapůjčení loďky

V rámci pobytu pro Vás můžeme zprostředkovat plavbu loďkou po řece Dyji.

 • 09-znojemsky-turisticky-vlacek
 • 07-znojemske-divadlo
 • 06-vyhled-radnicni-vez
 • 05-zastavka-turistickeho-vlacku
 • 01-Znojmo-Radnicni-Vez
 • 02-Znojmo
 • 03-Turisticky-vlacek

Znojmo

JEDINEČNÁ POLOHA V CENTRU ZNOJMA

Výhodou pro Vás jistě bude také poloha našeho parkoviště, které najdete přímo v areálu hotelu, jen pár kroků od recepce.

MístoVzdálenost od hoteluDostupnostZpůsob dopravy
Centrum Znojma50 mméně než 1 minutapěšky
Národní park Podyjí100 m2 minpěšky
Rotunda svaté Kateřiny400 m10 minpěšky
Hatě (Freeport)11,6 km15 minautomobilem
Vranov nad Dyjí21,3 km22 minautomobilem
Brno67,6 km55 minautomobilem
Praha203 km2h 33 minautomobilem

Spokojenost

VĚŘÍME, ŽE SI OD NÁS ODVEZTE NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY A RÁDI SE K NÁM BUDETE VRACET

Užít si můžete projížďku speciálním Vinobusem, který Vás bude vozit po vybraných vinařstvích na degustace vyhlášených znojemských vín. Nudit se ve Znojmě jistě nebudete.

 • romanticky-balicek

  Romantický balíček

  VÍCE INFORMACÍ

  Zažijte nezapomenutelný romantický pobyt ve dvou v luxusním small luxury boutique hotelu Katerina. Součástí balíčku je ubytování v luxusně zařízeném romantickém pokoji, ve kterém se po celou dobu pobytu budete cítit jako v pohádce.

  Balíček zahrnuje
  • Soukromé Wellness pro 2 osoby se svíčkami
  • Romantickou tříchodovou večeři při svíčkách s lahví výběrového vína
  • Snídaně formou Á la carte po celou dobu pobytu pro 2 osoby
  • A mnoho dalších služeb …
 • wellness-balicek

  Wellness balíček

  VÍCE INFORMACÍ

  Nechte se hýčkat a rozmazlovat v luxusních prostorách wellness, kde budete mít soukromí a užijete si zasloužený relax. Připravena je pro Vás libovolná masáž dle výběru na hotelovém pokoji za zvýhodněnou cenu.

  Balíček zahrnuje
  • Soukromé Wellness pro 2 osoby
  • Tříchodovou večeři při svíčkách s lahví výběrového vína
  • Láhev exklusivního vína s ovocem na pokoji
  • Snídaně formou Á la carte po celou dobu pobytu pro 2 osoby
  • A mnoho dalších služeb …
1 / 1