Pro zamilované

Hledáte-li, kde strávíte s milovanou osobou několik krásných dní, je nám potěšením Vás přivítat v našem hotelu. Hoďte za hlavu všední starosti a užijte si pobyt v nádherném koutě Jižní Moravy. Pokoje se sofistikovaným interiérovým zařízením Vás zlákají k posezení v pohodlných křeslech a odpočinku na vysokém lůžku, wellness jen pro dva Vám poskytne maximum soukromí a okolí hotelu Vás vtáhne do lůna nádherné přírody.

VÍCE INFORMACÍ

Pro business klienty

I enormně zaneprázdnění businessmani potřebují zdravý odpočinek, který jim v našem hotelu rádi poskytneme. Pomocníkem nám bude pohodlí komfortně zařízených pokojů s kvalitním lůžkem, moderní koupelnou, připojením Wi-Fi zdarma a výhledem na krásy přírody a památek. Parkoviště v areálu hotelu můžete využít zdarma. Hotel stojí v klidné části města, takže Vás nebude rušit hluk z ulice a Vy si budete moci naplno vychutnat zasloužený relax.

VÍCE INFORMACÍ  

Pro seniory

Hledáte zajímavé místo s možností odpočinku? Když přijedete do našeho hotelu v historického městě Znojmě s množstvím památek a půvabných zákoutí, jistě naleznete to, co Vás potěší! V našem hotelu o Vás budeme rádi pečovat. Připravíme Vám relaxaci v útulném wellness. Pochutnáte si na dobrém jídle a na hotelové terase nebo u krbu si na zdraví přiťuknete sklenkou vynikajícího vína nejen ze Znojemské vinařské podoblasti.

VÍCE INFORMACÍ

Pro cyklisty

Využijte svůj volný čas aktivně k poznávání krás Jižní Moravy. Můžete cestovat po okolí a na projížďkách cyklistickými stezkami prozkoumávat zajímavá místa, navštívit degustační stánky mezi vinicemi. Během pobytu v našem hotelu o Vás budeme pečovat. K dispozici Vám bude naše komfortní soukromé wellness se saunou, sanáriem a vířivkou. Na pokoj Vám zajistíme návštěvu maséra nebo přineseme chutné jídlo podle vašeho výběru.

VÍCE INFORMACÍ